Главная / Хвороби / Онкологічні захворювання

Онкологічні захворювання

Рак – не вирок!

Почувши від лікаря діагноз – “онкологічне захворювання”, ні самому пацієнту, ні його близьким не варто зневірятися! Останніми роками медицина досягла істотного прогресу як у вивченні причин, так і у лікуванні онкологічних захворювань. Якщо захворювання виявлено на ранніх стадіях розвитку і вчасно розпочато лікування, людина має можливість і одужати, і повернутися до нормального способу життя, і до роботи. Але навіть якщо пухлина виявилася «неоперабельною» або хвороба запущена і пішли «метастази», все одно є шанси вилікуватися. А позитивний настрій, оптимізм та бадьорість духу відіграють важливу роль для одужання!

Важливу роль для одужання відіграє не тільки сам процес лікування, а й позитивний настрій, оптимізм та бадьорість пацієнта!

Що ж таке онкологічні захворювання та як вони виникають?

У будь-якому організмі безперервно відбувається процес утворення, зростання, поділу, відмирання та утилізації клітин. Все це відбувається чітко злагоджено, синхронно та вчасно! Управління та контроль відбувається на генетичному рівні. Якщо в якомусь місці цей процес “дає збій”, клітини “мутують” і перестають відмирати, тканина розростається і виникає пухлина.
Вченими встановлено, що практично в кожному організмі виникають такі мутації і завжди є атипові клітини, що мутували, проте здоровий, міцний організм успішно бореться з ними «вбиваючи» і утилізуючи всі клітини, що мутували. Цю властивість організму називають протипухлинним імунітетом.

Подробнее

Приклад успішного лікування з практики нашого провідного фахівця:

Влітку 1999 року до Куртсеїтова Л.К. звернулися рідні пацієнтки Н., яку виписали з однієї з провідних онкологічних лікарень Києва, через те, що її неоперабельна пухлина головного мозку прогресувала і лікарі не бачили жодної можливості їй допомогти.
На той момент Ленур Куртсеїтов завершив кар’єру практикуючого хірурга та очолював Клініку народних та нетрадиційних методів лікування ДВКГ МО України.

Проаналізувавши історію хвороби та стан пацієнтки Ленур Куртсеїтович, будучи досвідченим хірургом, дійшов висновку, що шанси ще є, але ні хірургічним шляхом, ні опроміненням, ні хіміотерапією у цьому випадку не допомогти. Тому він розробив для Н. індивідуальну програму лікування, ґрунтуючись саме на альтернативних методах лікування, та взявся врятувати людині життя.

Пацієнтку було госпіталізовано, проведено розвантажувально-дієтичну терапію, біорезонансну терапію, та застосовано цілу низку інших неінвазивних методик.

Через 45 днів лікування стан Н. суттєво покращився, а вже через рік вона змогла повернутися до нормального життя як цілком здорова людина. Нині М. 68 років, вона проживає у Києві.

Чому звертатись саме до нас?

Ми боремося з найважчими хворобами.

Приймаємо тих, кому відмовили в інших місцях.

Ми лікуємо без хірургічного втручання, без опромінення та хіміотерапії.

Це значно зменшує навантаження на пацієнтів.

Глибока діагностика всього організму.

1000 параметрів за півтори години.

Наші лікарі мають багаторічний досвід у лікуванні онкологічних та інших важковиліковних захворювань.

Саме на відновленні природного протипухлинного імунітету, його розвитку та посиленні в онкохворого пацієнта, на оздоровленні та зміцненні всього організму і будується наш підхід до реабілітації та лікування. У нашому центрі застосовуються не інвазивні, природні методи лікування та реабілітації онкохворих.

Ми відновлюємо у пацієнта природний протипухлинний імунітет, що виключає рецидиви хвороби.

І пам’ятайте, що головне — це не здаватися, а ми Вам допоможемо!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.