Главная / Підбір персоналу

Підбір персоналу

Одним з головних завдань усіх підприємств, бізнесів, організацій є підбір персоналу по особистісним здібностям людини. Нікому не вдавалося отримати високі результати своєї діяльності, не маючи на це здібностей від народження. Науці давно відомо, які здібності має та чи інша людина від народження, що благотворно впливає на дану діяльність, і дає виключно позитивний результат в даній сфері. Багато керівників недооцінюють цього в своїй роботі, підбирають персонал тільки з фахової освіти та досвіду роботи, це призводить не тільки до поганих результатів, а й до провалу в роботі.

У наборі персоналу відіграє головну роль не тільки знання і здібності з народження в тій чи іншій області, але і сумісність персоналу при роботі. Давно відомо, що іноді достатньо однієї персони, і організація буде розвалена, і повністю не успішна. Статистика в Україні підтверджує, що не тільки на підприємствах і організаціях, а й в родині несумісність веде до розвалу! З 10 шлюбів 8 розлучається в селі і 9 в місті (статистика).

Що б успішно вести справи (бізнес), а так само мати хорошу щасливу сім’ю треба знати закони сумісності та здатності від народження. Це знають фахівці центру «Сонце Тибету».

Хочете знати здібності та особистісні властивості ваших співробітників, і мати більше успіху? Ми можемо проаналізувати здатності і можливості всіх ваших співробітників, незважаючи на звання і дипломи, дати рекомендації щодо переформатування вашої команди і підбору співробітників.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.