Главная / Применяемые методы / Заняття по системі Тибетських ченців

Заняття по системі Тибетських ченців

Фізична активність – запорука здоров’я і молодості. Людство за довгі тисячоліття винайшо багато методик підтримки тіла в тонусі. Серед інших ми особливо виділяємо заняття по системі Тибетських ченців (п’ять тибетців). Це комплекс з 5 простих вправ, але виконувати їх потрібно правильно, спочатку під наглядом фахівця. Регулярне виконання таких вправ сприяє омолодженню й оздоровленню організму.

Комплекс базується на вправах для 19 енергетичних центрів, які є у нас в тілі, званих «вихорами»: 7 основних і 12 другорядних. Ці центри є потужними польовими утвореннями.

У здорової людини швидкість обертання вихорів висока. Тим самим всі системи людини забезпечуються «ефірної силою» або «праной». Крім цього, здорова людина має широкі зовнішні кордони вихорів, які виходять далеко за межі тіла. В ідеальному варіанті всі сім основних вихорів злиті в одне енергетичне утворення що обертаэться , за формою нагадує яйце.

Якщо ж функціональність одного або декількох вихорів порушена, то потік прани слабшає або ж зовсім блокується для тієї чи іншої частини організму. Тоді приходить хвороба і / або передчасна старість. Що стосується щільності вихорів, то у звичайної людини вони також утворюють яйце, але воно вже не настільки щільне, як у абсолютно здорового. А ось у хворої або старої людини енергетичні вихори недалекі від своїх центрів і часто практично не виходять за зовнішні межі тіла.

Для того щоб привести енергетичні вихори до їх нормальному функціонування та таким чином повернути здоров’я і молодість, і існує спеціальний комплекс гімнастичних вправ, названий п’ять тибетських перлин.

Що Вам можуть дати заняття такою гімнастикою в центрі «Сонце Тибету»?

  • сповільниться процес старіння, відбудеться омолодження організму і збільшиться тривалість вашого життя;
  • повністю нормалізується гормональний фон;
  • налагодяться функції всіх органів вашого тіла;
  • відбудеться поліпшення зору і слуху, розумових здібностей, пам’яті;
  • з’явиться можливість позбутися целюлітних накопичень, омолодиться тіло, забереться друге підборіддя;
  • покращиться лімфовідтік і зміцняться всі судинні системи в голові і серці;
  • можливі успіхи в лікуванні деяких хвороб, наприклад астми, шлунково-кишкового тракту прийдев норму;
  • підвищиться імунітет, налагодиться кровопостачання ніг, рук і мозку, відбудеться розширення судин і стимуляція активних точок;
  • суглоби стануть гнучкіші і виправиться постава.

Під наглядом фахівців центру «Сонце Тибету» з Вами будуть проводиться заняття з гімнастики за системою “П’ять тибетських перлин”. Так само, при необхідності, Ви отримаєте знання 11 вправ індійських йогів для розвитку психічної сили, що дозволяє збільшити енергооб’ём і життєві сили людини.

Після наших занять даний набір вправ зможе освоїти і виконувати будь-яка людина.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.