Главная / Гіпертонія

Гіпертонія

(Стійке підвищення артеріального тиску)

Одне з найпоширеніших і підступних захворювань. Ця хвороба – бомба уповільненої дії для вашого організму. Це “тихий вбивця”, який багато разів підвищує ризик передчасної смерті. Основна ознака гіпертонічної хвороби – стійке підвищення артеріального тиску до 140/90 мм рт.ст. і вище. Якщо ви часто відчуваєте головний біль, прискорене серцебиття, запаморочення, «давить» біль в скронях або на очі, напади нудоти, це може свідчити про розвиток у вас гіпертонічної хвороби.

Головна небезпека гіпертонії пов’язана з ризиком розвитку серйозних захворювань серцево-судинної системи, такими як інсульт та інфаркт міокарда.

Характеризуючи серйозність небезпеки, що вам небезпеки, досить сказати, що саме серцево-судинні захворювання посідають перше місце серед причин смертності, а інвалідність внаслідок інсульту займає провідне місце серед причин первинної інвалідності.

Головна причина гіпертонії

Абсолютно всі процеси у вашому організмі управляються головним мозком. Клітини вашого мозку отримують інформацію від усіх органів і систем, аналізують цю інформацію, виробляють потрібну реакцію і по нервових клітинах передають відповідні накази різним органам вашого тіла.

Гіпертонія (як і будь-яка інша хвороба) виникає від сукупності різних факторів.
Ці фактори призводять до збою в роботі певних відділів головного мозку і порушенням нейронних зв’язків. Іншими словами, мозок перестає віддавати “правильні” накази для чіткої роботи вашої серцево-судинної системи, що призводить до гіпертонії, а потім і до більш серйозних наслідків, які відзначалися вище.

Пройшовши курс лікування за нашою методикою, у Вас покращиться обмін речовин в клітинах за рахунок нормалізації капілярного кровотоку. Посиляться процеси виведення шлаків і токсинів з клітин і органів. Зміцніє імунітет.

Ви відчуєте новий приплив сил і активності. Повернеться відчуття свіжості, бадьорості, підніметься настрій.

За рахунок поліпшення чистоти внутрішніх органів ваш організм почне активно чинити опір руйнівному плину часу – іншими словами, підвищиться ваш рівень молодості.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.