Главная / Гельмінтоз

Гельмінтоз

(Паразитичні черви).

У доповідях, оприлюднених Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ), 80% всіх хвороб людини або безпосередньо викликані паразитами, або є по-наслідками їх життєдіяльності в організмі. Визначити інвазивних методом (аналіз крові) можна тільки в перший місяць зараження глистами, якщо пощастить можна зібрати кал рази три-п’ять і так само можна виявити тільки в активну фазу розмноження гельмінтів. Але, як показує практика, тільки у 50% людей аналіз підтверджується на початкових стадіях. Але якщо повне зараження вже всього організму і почалася інтоксикація, тоді точно аналізи виявлять наявність патогенної мікрофлори, але впоратися і вивести їх з організму повністю вже буде практично дуже важко.

Паразитизм – особлива форма існування організмів, коли один (званий паразитом) живе завдяки тому, що харчується тканинами та іншими речовинами іншого. Останній організм називається господарем.

Сучасна наука нараховує кілька сотень тисяч видів паразитів – організмів, що живуть за рахунок інших. Причому, до паразитування пристосувалися представники самих різних груп живих істот. У тому числі і віруси.

Найбільше число видів, які ведуть паразитичний спосіб життя відносяться до бактерій, найпростішим, черв’якам. Потім йдуть гриби – відсоток паразитів в цих групах нижче. Але особливе місце займають віруси, як єдина категорія істот, повністю складається з паразитів.

Головними симптомами паразитів в організмі, за якими можна виявити їх присутність, є наступні:

 • хронічне захворювання;
 • часті розлади шлунка і кишечника;
 • депресивні стани;
 • порушення обміну речовин;
 • часто мінливий вага;
 • болю в суглобах і м’язах;
 • стан хронічної втоми;
 • порушення роботи імунної системи;
 • алергії;
 • підвищена чутливість до перепадів погоди;
 • проблемна шкіра;
 • скрегіт зубів уві сні;
 • порушення сну;
 • різні запалення;
 • бородавки та інше.

Паразитами називають не тільки глистів, аскарид і інших круглих черв’яків і стрічкових глистів, але також і найпростіші організми, які можуть жити всередині. Такі, наприклад, лямблії, які вражають тонку кишку або мешкають в жовчному міхурі. Заразитися лямбліями можна через заражену воду, продукти. Лямблії себе проявляють такими симптомами як порушення стільця, сильні болі у верхній ділянці живота, нудота.

Давайте подивимося, які хвороби можуть викликати глисти і віруси. Перше, про що ви подумали, це хвороби шлунка і кишечника. Також якщо у вас присутні паразити, тобто цілий ряд хвороб, які можуть здатися вам не пов’язаними з ними. Такі захворювання як бронхіт, хвороби печінки і пневмонія викликають аскариди. Аскариди також можуть бути причиною алергічних реакцій, що виражаються в появі висипу на тілі і бронхіальної астми. Такі паразити як лямблії погіршують загальний стан організму і ускладнюють травлення.

Що стосується конкретно вірусів, то для них притаманні такі симптоми (напевно, їх можна назвати життєвими показниками): хронічна втома, часте захворювання такими хворобами як цистит, простатит, зниження уваги і пам’яті, артрити і болі в м’язах. Віруси руйнують імунні клітини, і людина все частіше стикається з незрозумілими симптомами або болями в своєму організмі.

Потрібно стежити за дітьми, так як у них такі зараження паразитами, вірусами і глистами дуже небезпечні. Зважаючи на відсутність в ранньому віці захисних механізмів у організму поширення паразитів проходить дуже швидко. Найчастіше діти хворіють через таких паразитів як аскариди і лямблії. Якщо у вашої дитини поганий апетит і сон, він нерегулярно ходить в туалет, то це вірні ознаки перебування у нього паразитів.

Наші фахівці не тільки безпомилково діагностують наявність або відсутність всіх паразитів, грибків, підберуть індивідуальний комплекс процедур для боротьби з ними, а й допоможуть позбутися від них.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.