Главная / Ослаблений імунітет

Ослаблений імунітет

(Зменшення здатності організму підтримувати свою біологічну індивідуальність шляхом розпізнавання та видалення чужорідних речовин і клітин, що веде до падіння енергетики і життєвих сил)

Сучасний темп життя і проблеми екології мегаполісів згубно позначаються на стані нашої імунної системи. Природні захисні механізми не витримують навантаження, в результаті слабкий імунітет, людина все частіше хворіє, проблеми переходять в хронічний перебіг.

Імунітет також класифікують на вроджений і адаптивний.

Природжений (неспецифічний, спадковий) імунітет обумовлений здатністю ідентифікувати і знешкоджувати різноманітні патогени по найбільш консервативним, спільним для них ознаками, дальності еволюційного спорідненості, до першої зустрічі з ними.

Здійснюється здебільшого клітинами мієлоїдного ряду, не має суворої специфічності до антигенів, не має клональної відповіді, не володіє пам’яттю про первинному контакті з чужорідним агентом.

Адаптивний імунітет має здатність розпізнавати і реагувати на індивідуальні антигени, характеризується клональною відповіддю, в реакцію залучаються лімфоїдні клітини, є імунологічна пам’ять, можлива аутоагрессия.

Класифікують на активний і пасивний.

  • Набутий активний імунітет виникає після перенесеного захворювання або після введення вакцини.
  • Набутий пасивний імунітет розвивається при введенні в організм готових антитіл у вигляді сироватки або передачі їх новонародженому з молозивом матері або внутрішньоутробним способом.

Інша класифікація розділяє імунітет на природний і штучний.

  • Природний імунітет включає вроджений імунітет набутий активний (після перенесеного захворювання), а також пасивний імунітет при передачі антитіл дитині від матері.
  • Штучний імунітет включає набутий активний після вакцинації (введення вакцини або анатоксину) і набутий пасивний (введення сироватки).

Стан імунітету багато в чому залежить від роботи людського організму, а також деяких зовнішніх впливів з боку навколишнього середовища. Ці фактори можуть надавати позитивний і негативний вплив на можливості імунної системи. У негативному випадку імунітет знижується і з’являються наступні ознаки:

  • Спостерігається погане заростання ран.
  • ГРВІ захворювання з важким і тривалим перебігом.
  • При зниженому імунітеті вірусні і простудні хвороби, які виникають частіше, ніж звичайно (більш ніж два рази на рік для дорослих і більше ніж чотири рази для дітей).
  • Поява слабкості, блідості шкіри, відсутність активної опірності по відношенню до зовнішніх чинників.
  • Виявлення туберкульозного захворювання (будь-яка форма).
  • При зниженому імунітеті спостерігається наявність гнійників на шкірних покривах.
  • Грибок на нігтях, шкірі або слизових оболонках, наприклад, кандидоз або оніхомікоз.
  • Періодична хірургічна інфекція.
  • Захворювання носових пазух і дихальних шляхів, а також сечовивідної системи, які стійкі до лікування.
  • Збільшені лімфовузли.

Кожен з цих ознак вважається наслідком зниженого імунітету. Ще однією ознакою можна назвати дисбаланс імунітету. Він може проявитися у вигляді алергії або аутоімунної хвороби.

Підтримувати імунітет правильним харчуванням, спортом і 8-годинним сном стає все складніше – часто після роботи людям просто не вистачає сил на виконання всіх рекомендацій. 99% захворювань пов’язані саме зі зниженими імунітетом. Якщо відновити власні захисні сили організму, більше число патологій автоматично йдуть. Підвищення імунітету і його зміцнення знижують ризики захворювання взимку і навесні в сезон захворюваності.

У нашому центрі є фахівці і розроблені спеціальні методики по підвищенню імунітету. Після пройдених курсів Ваша здатність протистояти стресам, вірусам і негативному впливу екології не просто повернеться на колишній рівень, буде працювати на максимум. Імунітет стає сильнішим у багато разів! (Шляхом збільшення енергетики Вашого організму.)

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.