Главная / О нас / Про клінику

Про клінику

Біоінформаційний центр “Сонце Тибету” займається питаннями лікування та цілительства, традиційними та нетрадиційними методами, найбільш важковиліковних та специфічних захворювань, у тому числі: цукровий діабет, ослаблений імунітет та хронічна втома, гіпертонія, алергія, наслідки вірусних інфекцій, надмірна вага, онкологічні захворювання, нейропатія, гепатоз жировий, атопічний дерматит, дискінезія жовчного міхура, простатит, цистит, атеросклероз, високий холестерин, гельмінтоз, паразитарні захворювання, панкреатит хронічний, гастрит, астма, подагра, синдром Жильбера, жовчокам’янна хвороба, метаболічний синдром, остеохондроз.

Лікарі нашого центру мають унікальні здібності, більш ніж 50-ти річний досвід роботи. Вони мають сертифікати традиційної та нетрадиційної медицини, різних методів лікування, а також ліцензії міністерства охорони здоров’я на лікування традиційними та нетрадиційними методами. Так само в центрі застосовуються спеціальні прилади та обладнання, велика піраміда та багато іншого. Є можливість проживання з постійним контролем медичного персоналу в номерах люкс, розташованих поруч з нашим центром. Ми надаємо спеціалізоване збалансоване лікувальне харчування та можливість різних видів інших видів харчування.


Наші лікарі

Куртсеітов Ленур Куртсеітович Якубова Ірина Геннадіївна

Головний спеціаліст нашої клініки

Ліцензія МОЗ. Наказ №2205 від 11.10 2021 р. додаток 1, пункт 8.

Провідний спеціаліст нашої клініки

Ліцензія МОЗ. Наказ №2332 від 25.10.2021 р. додаток 1, пункт 13.

 


Наявність поруч обладнаного «стаціонару», дозволяє хоча б на час вирвати вас з порочного кола неправильного способу життя, стилю харчування, впливу несприятливих для здоров’я чинників як фізичних, так і психоемоційних.

 


Чому саме ми, чому Вам сюди?

Ми не лікуємо хвороби ми зціляємо людину, відновивши в його організмі природну здатність до самовідновлення, ми даємо більше, ніж просто одужання, ми даємо Вам сили, вміння і знання, як продовжити зцілення і не захворіти знову!

Ми не «винайшли велосипед», використовувані нами знання і методи відомі і перевірені століттями, окремі методики та прилади – десятиліттями, за цими методиками лікують тисячі клінік світу, і поки тільки десятки в Україні. Наш провідний лікар, Куртсеїтов Ленур Куртсеітовіч, більше 20 років практикує саме ці методи, і за цей час повернув здоров’я і продовжив життя кільком тисячам пацієнтів.

Різні методики розвантажувально-дієтичної терапії (далі РДТ) які ми використовуємо, такі як голодування, застосування «кембриджського харчування», здійснюють на організм людини не просто очисну дію, вони запускають в організмі людини природні механізми саморегуляції, самовідновлення, роблять «перезавантаження» всіх основних систем організму , в першу чергу – імунної, ендокринної, травної.

Використовувані нами для відновлення здоров’я органів і систем пацієнта методи біо-енерго-інформаційної терапії, пірамідо терапії, тибетські комплекси вправ і інші наші методи, повертають втрачені вами сили, призводять організм в гармонійний стан, відновлюють природні властивості і сили організму до самовідновлення і саморегуляції.

Сучасну людину з «західним» складом мислення, яка «свято вірить» у всесилля сучасних фармакології та хірургії, дуже важко переконати в тому, що без пігулок або уколів можна і потрібно лікувати і виліковувати людей. Що не прийомом ліків потрібно знімати симптоми і наслідки захворювання, а стимулюючи сили організму самого хворого природним шляхом, можна і потрібно усувати причини хвороб, інакше вони повертаються, або виникають нові!

Тисячі років, мільярди людей, жили і виживали без пігулок, більше того, за оцінками ВООЗ в 2017м році, більше половини населення землі не мало доступу до послуг медицини! Як же людство виживало тисячоліттями та як сьогодні виживає і лікується половина людства, що не має доступу до медичних «благ сучасної цивілізації»?

Історія лікування людей налічує понад 5 000 років. Постулатам Гіппократа, майже 2 000 років. Перше синтетичні ліки – Аспірин, винайдено всього лише 120 років тому, тобто сучасній фармакології близько 120 років. За ці останні роки послідовники древніх алхіміків, аптекарів і перших хіміків, не просто навчилися робити замість відвару трав ефективний і швидкодіючий препарат, їх успіхи по істині грандіозні. Вони навчилися синтезувати хімічні сполуки, які на молекулярному, клітинному рівні впливають на процеси в людському організмі, винайшли і вдосконалюють антибіотики, що врятували мільйони, і вакцини, які врятували мільярди людей зупинивши низку епідемій!

Здавалося б, ось ще один крок і вони отримають «панацею», або хоча б ефективні ліки від кожної хвороби, але на жаль нові медичні препарати тільки роблять багатішими власників фармакоманії. Щось пішло не так! Хвороби не відступають. Лікуватися є чим, а вилікуватися, нічим …

Фармакологія стала настільки прибутковим бізнесом, що наздоганяє вже по оборотам важке машинобудування! При цьому, не дай Вам Бог хоч натякнути в пресі, на телебаченні, або у них на форумі, що лікуватися можна наприклад відваром трав! Вас тут же оголосять шарлатаном, ворогом науки і здорового глузду! Високі прибутки – висока, жорстока конкуренція. Але це всередині галузі, а все що стане на шляху фармабізнесу, в будь-якій країні, в будь-якій точці світу, буде негайно знищено армією високооплачуваних юристів, лобі проплачених депутатів і стосом вже прийнятих ними законів!

До чого ми прийшли? Лікар не може законно лікувати пацієнта, якщо хоч трохи відхилиться від протоколів, в яких прописано яким саме  препаратом лікувати ту чи іншу хворобу! Ніяка фізіотерапія, мануальна та взагалі ніяка терапія не може бути названа лікуванням якщо не використані медпрепарати. А як же лікували і лікували людей ДО виникнення ФАРМАКОЛОГІЇ?

Майже 5 000 років, жреці, шамани, , монахи, знахарі, перші лікарі з покоління в покоління накопичували і передавали знання вміння рецепти, і лікували, рятували, лікували хворих без жодної таблетки! Так, в цьому було багато надуманого і неефективного, багато від тієї чи іншої релігії, але з роками викристалізовувалася суть

Століттями відомо і підтверджено сучасною, «традиційною» медициною (хоча якщо бути історично чесним, то стає зрозуміло, яка медицина насправді «традиційна»!), що організм людини має внутрішні ресурси до самовідновлення, самоочищення, саморегуляції і протидії бактеріям і вірусам (імунітет ). У когось вони розвинені краще, у когось гірше, в одній людині більш активні, в іншій – чимось подавлені, але від природи є у всіх!

Цілителі, монахи і лікарі давнини, не маючи сучасних препаратів і обладнання рятували і лікували своїх пацієнтів. І першими їх принципами було дати можливість організму хворого боротися і перемогти. Звільнити тіло і душу від усього що заважає і відволікає, підтримати щоб організм подолав проблему і самовідновився. Крім того хворого намагалися по можливості розташувати в місцях сили, або церквах, монастирях, тобто «намолених» місцях, де енергетика хворого отримувала підтримку, підживлення.

Зверніть увагу! У більшості світових релігій є канони, що закликають в певні періоди часу, періодично, досить довго утримуватися від прийому їжі, ми називаємо це «постити».

Феномен голодування добре вивчений, перевірений клінічно і описаний, П.Брегом, І.Ніколаєвим і багатьма іншими вченими та лікарями у ХХ столітті. Він міг би допомагати сучасній медицині, тим більше що дослідження та застосування розвантажувально – дієтичної терапії не припинялись усі ці роки. Але ми з вами пам’ятаємо про надприбутки фармакомпаній, а при голодуванні таблетки не потрібні.

Після відкриття в 1935му році А.Бові дивовижних властивостей пірамід, наукові дослідження тривали в різних країнах світу і сьогодні вони застосовуються і в техніці, і в медицині. Так, наприклад на Кубі, піраміда, як фізіотерапевтичний прилад є в кожній поліклініці!

Після розвалу СРСР і закінчення холодної війни, гриф секретності було частково знято з наукових розробок в області електромагнітних властивостей живих організмів. Співробітники закритих НДІ, що залишилися без роботи наукові пішли в кооперативи, і біоінформаційна та біорезонансна терапія (БРТ) стала надбанням мас. Мало хто сьогодні не знає або хоча б не чув, про те, що бактерії і інші патогенні мікроорганізми, і навіть паразитів, можна винищувати або пригнічувати їхній розвиток, використовуючи електромагнітний сигнал протифазний їх природним електромагнітним випромінюванням. Однак ми з вами пам’ятаємо, що виробництво антибіотиків – це прибутковий бізнес, а проблеми побічної дії тих же антибіотиків, це можливість продавати людям пробіотики, пребіотики і ще цілий ряд таких важливих, потрібних і дорогих таблеток …

Повторюся я, автор цих рядків, нітрохи не применшую і не заперечую ні досягнень, ні важливості фармакології як науки і галузі медицини! Але я категорично проти того, що фармабізнес, безчесно і підло, веде війну, проти тих напрямків в медицині, які можуть зменшити застосування синтетичних медпрепаратів пацієнтами. Так у всіх розвинених країнах, фітотерапія (лікування лікарськими травами), оголошено лженаукою, а препарати на основі лікарських рослин – не медичними препаратами і образливо «обізвано» БАДами. Їх реклама в ЗМІ цих країн заборонена законодавчо. І, навпаки, реклама синтетичних ліків просто ллється на людей річкою! Активна боротьба ведеться фармабізнесом проти гомеопатії, голкотерапії, мануальної терапії і фізіотерапії, розвантажувально-дієтичної терапії, пірамідотерапії, хвильової терапії та інших безмедикаментозних методів лікування. Арсенал засобів, від замовних матеріалів в пресі та інтернеті, де перевірені методи лікування, ефективність яких доведена клінічно, ставляться в один ряд з ворожками віщуванням і ворожінням, і аж до прийняття на державному рівні протоколів і навіть законів які забороняють якщо не самі методи, то їхню рекламу і використання в медичних установах.

Насправді, перераховані раніше методи, також є складовими «доказової медицини», їх ефективність підтверджена клінічно, описана в сотнях наукових праць і статей, вони використовувалися і продовжують використовуватися в тисячах клінік, в десятках країн світу, в тому числі і тих розвинених, де офіційна медицина, в тому числі фармакологія є найбільш розвиненими. І головне, ці методи дають людям ефективний і очікуваний результат – одужання, не завдаючи побічної дії.

Чому ж так виходить, що маючи мільярдні прибутки і купивши законодавче лобі, фармакомпанії так і не «стерли в порошок» альтернативну медицину? Причин кілька, сучасні ліки, в більшості випадків, не лікують причину хвороби, вони лише усувають симптоми, даючи тимчасовий ефект, рано чи пізно проблеми повторюються. У більшості сучасних препаратів список протипоказань та побічних дій в десятки разів більше, ніж список проблем, які вирішує сам препарат. Останнім часом, у людей, у всьому світі, зростає запит на все натуральне, природне, і в першу чергу в харчуванні та медицині! І найважливіше, люди, які випробували в офіційній медицині все і не отримали одужання, що у випадку з хронічними хворобами буває дуже часто, шукають альтернативні шляхи оздоровлення і знаходять їх в народній і нетрадиційній медицині.

Саме такі можливості і надає наша клініка!

Якщо ви хочете і готові відновити свою енергійність, працездатність і радість від кожної миті життя, нормалізувати обмін речовин і вагу тіла, хочете позбутися від хронічних хвороб, перемогти онкологічне захворювання, або вам необхідна реабілітація після важкої операції, перенесеної коронавірусної хвороби, то що, тут саме те місце, де вам допоможуть !

Пройшовши обстеження, вегето-резонансний тест за методом Р.Фоля (далі ВРТ), а також цілий ряд інших, необхідних саме у вашому випадку обстежень, Ви, і звичайно ж фахівці які в подальшому займуться вашим лікуванням, отримаєте повну і розгорнуту картину не просто стану органів і систем Вашого організму, а й присутності або відсутності в ньому конкретних бактерій вірусів і паразитів, а також інших причин виникнення захворювань. Результати Ви можете перевірити ще раз класичними методами обстеження та аналізами. Таким чином ви отримаєте «вихідну картину». Те ж обстеження Ви зможете зробити після проходження курсу лікування, щоб підтвердити результат об’єктивно і слідувати шляхом доказової медицини!

Призначаючи Вам конкретний курс відновлення здоров’я і проводячи його, наші фахівці, будуть виходити саме з об’єктивних результатів першого ВРТ, і всіх проведених вам на початку об’єктивних обстежень, проте в процесі, в разі потреби, будуть і інші дослідження. Курс лікування буде включати розвантажувально-дієтичну терапію з використанням дієтичного низькокалорійного харчування, енергетичне підживлення відновлюваного органу або системи пірамідами, хвильову біорезонансну терапію (БРТ), прийом підготовленої води, навчання лікувального дихання і східної гімнастики і регулярні практичні заняття гімнастикою і дихальними вправами. Протягом всього курсу з Вами регулярно спілкуватиметься психолог.

За результатами проходження курсу Ви не просто відчуєте себе в рази краще і легше, у Вас покращиться обмін речовин, нормалізується рівень цукру в крові, почнуть нормалізуватися вага і апетит. А найголовніше, в організмі запрацюють механізми саморегуляції і самовідновлення, закладені в ньому природою, і якщо Вам вдасться, дотримуючись наших рекомендацій, змінити свій спосіб мислення і спосіб життя, і утримуватися від звичок, думок або дій, які призвели до проблем зі здоров’ям то Ви продовжите зцілюватися і прийдете до повного одужання і продовження здорового, активного довголіття.

Що для Вас цінніше за власне здоров’я і здоров’я близьких вам людей?

Ми знаходимось у мальовничому, екологічно чистому передмісті Києва, селі Мила.

Чекаємо Вас!

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.