Главная / Надлишкова вага

Надлишкова вага

На перевірці

(Якщо індекс маси тіла становить від 25 до 29,9, це називається надмірною вагою. Але якщо він становить 30 або більше, це вже ожиріння.)

У більшості випадків ожиріння не виникає раптово – це процес тривалий, що вміщує в себе роки і, іноді навіть, десятиліття. Зайві грами складаються в кілограми, десятки кілограм, і настає той день, коли до вас, нарешті, приходить думка – потрібно щось міняти … Часто пізнє звернення викликано елементарної непідготовленістю, оскільки одного наявності підлогових ваг, сиротливо лежать в кутку спальні, виявляється недостатньо для самостійної постановки діагнозу ожиріння.

Сьогодні це зробити нескладно. Існує кілька формул, розрахувавши які самостійно, ви можете визначити, чи є у вас зайва вага і, якщо – так, то якою мірою ожиріння він відповідає. Фахівці рекомендують використовувати для цих цілей розрахунок індексу Кетле, який дорівнює: вага тіла в кілограмах ділиться на зріст у метрах, зведений у квадрат: ІК = вага / рост2

Вага відповідає нормі, якщо цифри дорівнюють:

у жінок – від 19 до 23,8

у чоловіків – від 20 до 25

Про надмірну вагу свідчить індекс ІК:

у жінок до 28

у чоловіків до 30

СТУПЕНЯ ОЖИРІННЯ

I ступінь
індекс Кетле
II ступінь
індекс Кетле
III ступінь
індекс Кетле
IV ступінь
індекс Кетле
жінки 28-30,7 30,8-35,4 35.5-47,3 более 47,3
чоловіки 30-32,2 32,3-37,2 37,3-49,7 более 49,7

Надмірна вага-складна і комплексна проблема, не потрібно намагатися впорається з нею в поодинці. Команда грамотних фахівців-може допомогти домогтися результату і закріпити його на довгі роки.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Відправте нам Ваші контакти і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.